MEDIUM INTERNATIONAL I. – bentonitové rohože a těsnicí pásky

Využijte naši nabídku bentonitových rohoží

Jsme specialistou na výrobu bentonitových stavebních prvků. Dodáváme spolehlivé těsnicí systémy nové generace. Nabídka naší společnosti zahrnuje bentonitové rohože, bentonitové těsnicí pásky, bentonitové těsnící tmely či bentonitový těsnicí plech. Výrobky vyvážíme i na zahraniční trhy.

  • Dělnická 21
  • Most - Velebudice
  • 434 01
  • STŘEDNÍ ŠKOLA TECHNICKÁ, Hala 5/1
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč si pořídit bentonitové výrobky od nás?

Společnost MEDIUM International I. jsme založili roku 1995. Naším cílem bylo dodávat na trh speciální stavební prvky, určené k utěsnění spodních staveb. V průběhu času jsme se začali věnovat také ekologickým stavbám.

Klíčovým prvkem naší současné činnosti je vlastní výroba těsnících systémů na bázi bentonitu. Bentonit je absorpční hlinitý minerál s vynikající utěsňovací schopností. Díky této své vlastnosti se skvěle hodí pro výrobu stavebních těsnících prvků. Granulovaný bentonit má kromě špičkové těsnící schopnosti i rekultivační a sorpční vlastnosti.

S bentonitovým výrobním programem jsme zaznamenali značný úspěch nejen v ČR, ale také v zahraničí. Své produkty dodáváme kupříkladu do Německa, Švýcarska, Belgie, Litvy či Maďarska. Svou exportní činnost dále rozšiřujeme na trhy v Rusku, USA a Austrálii.

Dodáváme bentonitové rohože, pásky a další výrobky

Pořiďte si bentonitové rohože naší výroby a vyřešte těsnění staveb, skládek, tanků či kompostů. Díky výhodným vlastnostem bentonitu a promyšlené technologii výroby získáte funkční, ekonomické a ekologické řešení. Bentonitové rohože efektivně nahradí minerální těsnicí vrstvy.

Součástí našeho výrobního programu jsou také kabelovody Flexis k ochraně kabelů, hydroizolační pásky pro ochranu vnějších a vnitřních rohů nebo bentonitové těsnící pásy. Ty můžete využít jako těsnění pracovních spár v místě styku dvou materiálů. Bentonitové těsnicí pásy jsou běžnou součástí bazénů, usazovacích nádrží, jímek i přehrad.

Naše nabídka zahrnuje rovněž materiál v podobě bentonitových těsnících tmelů, bentonitových těsnících plechů či injektážních systémů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.